Summer Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Summer Time

Добре Дошли
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Булевард "Mysteries", преди седмица
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:25 am by Dillon Devón

» Търсене на някой за Рп
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:17 pm by Bliss.

» Къщата на Блис
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 10:54 am by Bliss.

» Търся си гадже, любовник или нещо друго.
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 9:36 am by Bliss.

» Нормални Хора
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 8:15 am by Good Admin

» Няма да се спрем
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 8:13 am by Good Admin

» Търся си бфф/ враг
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeЧет Авг 02, 2012 7:27 am by Катрин Пиърс

» Луменс
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 7:14 pm by Good Admin

» Скромното жилище на Дилън
 Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 6:35 pm by Dillon Devón

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 12, на Сря Авг 01, 2012 4:50 pm
Top posting users this month
No user

 

  Булевард "Mysteries", преди седмица

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Dillon Devón
Хора
Хора
Dillon Devón


Брой мнения : 9

 Булевард "Mysteries", преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Булевард "Mysteries", преди седмица    Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 7:01 pm

Бях приключил с тренировките си за днес и взимайки си нещата, излязох от фитнес залата. Денят беше хубав - слънчев, приятен, нито много горещ, нито прекалено мрачен, просто нямаше какво повече да се желае. Лекият ветрец, който подухваше, специално за мен, бе много приятен, защото запотен и загорещен от упражненията, ми действаше превъзходно, охлаждайки ме. И въпреки всичко това, разхождайки се по булеварда, реших, че ми се спи. Забързах към близкото кафене, за да мога да си взема двойна доза горчиво кофеиново кафе - нямах намерение да легна да спя в два следобед.
Оставих колкото пари трябваше и излязох, държейки в едната си ръка чашата с горещо кафе, а с другата си търсех телефона и слушалките, за да си пусна плейъра. И така улисан в заниманията си, не гледайки пред себе си, изведнъж усетих, че се блъскам в някого и течността, от която не бях и отпил, започна да се клатушка и накрая - ее, след няколко секунди - се посипа както върху мен, така и върху русокосото момиче, което бях блъснал.
- Много се извинявам - започнах с оправданията си, гледайки гузно и виновно "жертвата си". Ами сега - сега какво ще правиш Дилън? Колко си непохватен. - Наистина съжалявам - Погледнах я още веднъж страшно виновно и продължих да се упреквам на ум.
Върнете се в началото Go down
Bliss.
Хора
Хора
Bliss.


Брой мнения : 6

 Булевард "Mysteries", преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Булевард "Mysteries", преди седмица    Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeНед Авг 05, 2012 9:43 pm

Шлях се из магазините, както правех през повечето време, за да си купя някоя нова дреха. Аз бях от онези хора, които не обичат, да слагат една дреха повече от веднъж. Бях доволна от покупките, които бях направила- две рокли, дънки и блуза.
Изведнъж някой ме заля с кафе. Хах! Непознатият може би очакваше да кажа "О, не! Вината не е твоя! Аз съжалявам за всичко, което се случи." Но скоро с никого не се бях заяждала и реших, че той ще е идеален поне за малко. Погледнах високомерно, но... Точно в този момент, когато поех въздух, за да започна да го упреквам, реших, че няма никакъв смисъл. Просто лепнах най-милата си възможна усмивка.
-Ъъъ... да. И на мен ми се е случвало. -Казах и погледнах петното на тениската си. -Просто ще я дам на химическо. -Всъщност най-вероятно щеше да отиде в коша за боклук. И без това дори и парцал нямаше да стане от нея... Пък и имах причина веднага, след като се прибера да си сложа новата блузка. В това време усетих, че не спирам да гледам петното. Засмях се на това и отново погледнах към мъжа.
-Блис. -Представих се.
Върнете се в началото Go down
Dillon Devón
Хора
Хора
Dillon Devón


Брой мнения : 9

 Булевард "Mysteries", преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Булевард "Mysteries", преди седмица    Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitimeВто Авг 07, 2012 11:25 am

Усихнах се гузно на момичето, гледайки огромното петно върху блузата му. Да, и аз бях леко мокър, но не в такава степен.
- Дилън - отговорих кратко на Блис и поклатих леко глава. Изведнъж се сетих за нещо и бързо и припряно започнах да ровя в раницата си. Вероятно момичето ме гледаше и си казваше "Какво по дяволите прави тоя?", но толкова се бях забързал, че времето за обяснение бих сметнал за безполезно изгубено. След известно време намерих това, което търсех и се обърнах към Блис.
- Чиста е, опитай се да попиеш кафето от блузата. - усмихнах се леко, подавайки и' снежнобялата хавлина кърпа. - Поне докато не ти се реванширам за съсипаната дреха. - засмях се леко и видях, че момичето ме гледа с недоумение. Защо ли се учудвах, невинаги обяснявах много смислено, а в повечето пъти подробностите оставях само за себе си.
- Докато ти купя нова блуза, имам предвид. - допълних и хванах момичето за ръката, дърпайки я встрани. - Да не стоим все пак на средата на улицата, нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Булевард "Mysteries", преди седмица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Булевард "Mysteries", преди седмица    Булевард "Mysteries", преди седмица Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Булевард "Mysteries", преди седмица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Summer Time :: Тежкото Минало :: Минало Заминало-
Идете на: